درباره ی ما

معرفی و تاریخچه 

شروع کار ( ایتاکیت – Ittakit ) در سال 1387 تحت عنوان فروشگاه ( مسترمایکرو – mrmicro ) جهت ارائه محصولاتی از قبیل مایکروویو و آون توستر و … در بازار امین حضور تهران شکل گرفت ، رفته رفته این فکر در ذهن موسس این مجموعه گونه ای پرورش یافت که در پی توسعه ی کسب و کار خود ، نیازمند یک فروشگاه بزرگتر و همچنین کادر تخصصی و با آگاهی بالاتر است.

نهایتا این ایده در سال 1394 محقق شد. و در ادامه باتوجه به فعالیت تخصصی و استقبال مشتریان و در نتیجه افزایش حجم فروش ، ایتاکیت مورد توجه بسیاری از برندهای معتبر قرار گرفت وبا امضای تفاهم نامه های متعدد مفتخر به دریافت نمایندگی رسمی بسیاری از برندهای معتبر شد.

محصولات

حوضه فعالیت تخصصی ما در ابتدا صرفا مایکروویو بود. سال های زیادی توانستیم نبض بازار را در این بخش در دست داشته باشیم. پس از گذشت حدود شش سال با افزایش سطح تقاضا و نیاز مشتریانمان به برخی محصولات دیگر،درصدد تکمیل دانش جدید و آماده سازی زیر ساخت های مورد نیاز برآمدیم و نهایتا دامنه ارائه محصولاتمان را گسترش دادیم و امروز سبد کالایی ایتاکیت شامل انواع مایکروویو توکار و روکار – فر توکار – آون توستر – اجاق رومیزی – هود – سینک – کشو گرمکن و … میباشد.

همچنان در تلاشیم با توجه به نیاز شما سبد محصولات خود را گسترش دهیم تا بتوانیم بیش از پیش رضایت شما را جلب کنیم

چرا ایتاکیت ؟

  • مشاوره و پشتیبانی

داشتن تجربه ی کافی ، ما را در راهنمایی هر چه بهتر شما برای خرید محصول مورد نظرتان کمک میکند . همچنین پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته ی ما میتواند در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما باشد.

  • تخصص و تنوع محصول

نقطه قوت ایتاکیت تخصص و تمرکز روی چند کالای خاص ( مایکروویو ، فر ، آون توستر ، اجاق رومیزی ، هود و سینک ) میباشد ، همچنین با گردآوری برند های مختلف درد کنار هم به شما این امکان را میدهد که مقایسه کنید و با توجه به نیاز خود محصول مناسب را تهیه کنید

  • ارسال

تیم ایتاکیت همواره بر این اصل استوار بوده که تحویل کالا در کمترین بازه زمانی ممکن اتفاق بیفتد و از زمان ثبت سفارش شما ، تا 24 ساعت کاری آینده کالا را به دست شما عزیزان برساند .

  • قیمت به روز / ضمانت اصالت کالا

با توجه به عقد قرارداد به طور مستقیم با نمایندگی ها این اطمینان حاصل میشود که کالا های موجود با ضمانت نمایندگی به شما عزیزان ارسال میگردد.

همچنین با پیگیری تیم فروش و استعلام قیمت روزانه از تمامی نمایندگی ها ، مناسب ترین قیمت ها را به شما عزیزان اعلام میکنیم تا با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید